Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Border Collie Tour

 


Heslo tohoto projektu

"Spolu ruku v ruce"


 

Něco málo o této akci,

 

    tento nápad vznikl jednoho dne, kdy se jednomu člověku urodila v hlavě myšlenka uspořádat akci, která by bavila veřejnost a psí společníky a přitom spojila zábavu s užitečným. Udělat něco pro své zdraví vycházkou do přírody. Z důvodu, že jsem milovníkem plemene Border Kolie, tak je akce zaměřena na toto plemeno. 

    Z myšlenky se stala realizovaná věc a stačilo jen sehnat lidi, kteří by s akcí souhlasili a měli stejný nebo podobný názor na přírodu a své čtyřnohé miláčky. Ze začátku bylo očekávání takové, že vyrazím na akci sám a nikdo se nebude chtít připojit. Nicméně zájem byl a je nad mé očekávání. Ze samotáře se vyklubalo během prvního vyhlášení přes 100 zájemců.

    Tak se začalo realizovat. Na účastníky akce tedy čekají ceny, poznávaní a seznamování se s novými lidmi a psi, možnost každým ročníkem vyjít novou horu v oblasti ČR a zažít spoustu zábavy a spoustu dalšího.

 

    Z myšlenky se stala realizace, z realizace akce, z akce zážitky. A o tom to je. V dnešní elektronické době je každá chvilka v přírodě jedinečná ;) Za námi je první i druhý ročník a můžeme se těšit na ročník třetí.

 

    Doufám, že se budeme setkávat každým rokem a akce bude úspěšnější čím dál víc.

 

Děkuji všem

Aleš F.

 


 

TOPlist
FB Skupina
4. Border Collie Tour
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8
1 2 3 4 5